Hizmetler

Hizmetler

Operasyonel Filo Kiralama

Aracın kiralama şirketine ait olduğu, işleten sıfatı ile müşterilerimizin kullanımına sunulan, yakıt, yol, köprü ücretleri dışındaki masraflarını tek bir kira bedeline indirgeyen finansal araç edinim yöntemidir.

 

Profesyonel Danışmanlık

Uniq Filo, işinde uzman profesyonel ekibiyle hedefinize giden yolda kullanacağınız aracı seçmenizde size yardımcı olur. Farklı segmentlerdeki yüzlerce marka ve model arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan aracı bulmanızı ve operasyonel filo kiralama için en uygun fiyatlı paketi seçmenizi sağlar.

 

Bakım

Aracınızın kira süresi dâhilindeki tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde Uniq Filo’nun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Periyodik bakım ve onarımlara ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Uniq Filo tarafından karşılanır.

 

Arıza ve Yol Yardım

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Uniq Filo’nun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Arıza, yol yardım ve olası çekici işlemlerine ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Uniq Filo tarafından karşılanır.

 

Hasar/Kaza

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Uniq Filo’nun anlaşmalı olduğu hasar servislerinde yaptırılır. Hasar onarımlarına ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği, ilintili işçilik ücretleri ve çekici işlemleri, sözleşme şartları dahilinde Uniq Filo tarafından karşılanır.

 

7/24 Kesintisiz Hizmet

Aracınız ile ilgili olarak periyodik bakım ve onarım, hasar onarım, lastik değişim ve yol yardım hizmet taleplerinizi 7 gün/24 saat 0212 664 06 01 numaralı Uniq Filo Müşteri Hizmetleri üzerinden iletebilirsiniz.

 

İkame Araç

Uniq Filo’dan kiraladığınız aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, 0212 664 06 01 numaralı Uniq Filo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek sözleşmede belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Lastik Değişimi

Lastiklerin sözleşmede belirtilen km kadar kullanılmış olması durumunda lastiklerin değişimi yapılır, yeni lastik bedelleri ve lastik değişimi ile ilgili masraflar Uniq Filo tarafından karşılanır. Kiralama sözleşmesinde kış lastiği ile ilgili bir madde mevcut ise kış lastiği temini ve mevcut lastiklerin saklanma işlemleri de söz konusu olacaktır.

 

OGS, HGS

0212 664 06 01 numaralı Uniq Filo Müşteri Hizmetleri’ni arayarak HGS talebinde bulunabilirsiniz. Cihazınız Uniq Filo tarafından temin edilerek adresinize kargo ile gönderilir. HGS ile ilgili tüm işlemler Uniq Filo tarafından yapılarak geçiş ücretleri sizden tahsil edilir.

 

Trafik, Sigorta, Muayene

Kiraladığınız aracınıza ait trafik sigortası ile vergi ve harçlar (taşıt pulu dâhil) Uniq Filo tarafından karşılanır. Egzoz emisyon pulu bazı illerde sizin tarafınızdan alınmakta ancak maliyeti Uniq Filo tarafından karşılanmaktadır. Egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerinize ait ücret ve masraflarınız da Uniq Filo tarafından karşılanır.

 

Uniq Filo © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.