Sıkça Sorulan Sorular

Filo kiralama işlemlerinizde www.uniqfilo.com.tr adresinden talepte bulunabilirsiniz.

Evet. 0212 664 06 01 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz, 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimiz kullanıcılarımıza her türlü desteği sağlamaktadır.

Tüm şirketler, ihtiyaçları doğrultusunda operasyonel filo kiralama kapsamında araç kiralaması yapabilirler.

Binek ve hafif ticari segmentindeki tüm araçları kiralayabiliyoruz.

Evet, tüm marka ve model araçları kiralayabiliyoruz.

İsterseniz tek bir araç isterseniz geniş bir filoyu Uniq Filo’dan kiralayabilirsiniz.

12 aydan 48 aya kadar tercih ettiğiniz vadede kiralama yapabiliyoruz.

Üretici / Distribütör stoklarındaki seçtiğimiz araçları sözleşmenin imzalanmasına müteakip 5 gün içerisinde tedarik edebiliyoruz.

Kiralama fiyatı içerisinde yakıt gideri dahil değildir. 

Kiracı tarafından kiralanan araçlar hiçbir surette 3. kişilere kiraya verilememektedir.

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir.

Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol raporları vs. alınmalı, müşteri hizmetlerimize derhal bilgi verilmedir. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3. şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.

Uniq Filo’dan bireysel olarak kiraladığınız araçları birinci derece yakınlarınız, kurumsal olarak kiraladığınız araçları ise şirketinizde bordrolu çalışan tüm personeliniz kullanabilir. Elbette tüm araç kullanıcılarının yasal olarak geçerli sürücü belgesine sahip olmaları gerekir.

Elbette. OGS veya HGS cihazlarını kullanarak yolculuklarınızı kolaylaştırmak için imzalı talebinizi bizlere ulaştırmanız yeterli. Bireysel kiralamalarda sözleşme sahibinin, kurumsal kiralamalarda ise şirket yetkilisinin imzasıyla hazırlanan yazılı talebiniz bize ulaşır ulaşmaz gereken yetki yazısını hazırlayıp size iletiyoruz. Bu belge ile OGS / HGS cihazınızı alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logo uygulama ve giydirme işlemlerinin önceden ruhsata işlenmesi gerekmektedir. Bu prosedürü takiben kiralanan araçlar trafiğe sorunsuz olarak çıkabilir. Bu işlemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uniq Filo © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.